מידע מקצועי ומאמרים

אזורים למגורים ביפו

מדינת ישראל נמצאת בתקופה של התחדשות עירונית, תוכלו לראות זאת החל מבאר שבע בדרום ועד לקרית שמונה שבצפון. אבל המקום העיקרי שבו מתקיימת התחדשות עירונית ובצורה ענפה, הוא לא אחר מערי המרכז כמו רמת גן ותל אביב. בבירת התרבות של ישראל תוכלו למצוא מעל לאלף פרויקטים כאלו רק בשנה האחרונה והיד עוד נטויה, זאת לצד פרויקטים חדשים שעדיין נבנים בערים אלו. הפרויקטים מציעים מגוון רחב של דירות חדשות. אחד האזורים שעובר מהפכה, הן מבחינת היצע הדירות החדשות והן מבחינת התשתיות האזוריות הוא יפו.

 

דירות היוקרה

 

בעיר יפו תוכלו למצוא לא מעט דירות יוקרה חדשות לצד ותיקות יותר, הנמצאות בשכונת עג'מי ובאזור שוק הפשפשים. דירות אלו ברובן מאובזרות ברמה הגבוהה ביותר, ובחלק לא קטן מהן גם תוכלו להנות מנוף לים ובריזה ים תיכונית שלא תמצאו בשום עיר אחרת. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי המחיר שלהן נע בין 3 וחצי מיליון שקלים לעד שישה מיליון שקלים. מחיר ממוצע למטר מרובע בשכונה עומד כיום על שלושים ושלושה אלף שקלים.

אחד הפרויקטים שמובילים את שוק דירות היוקרה החדשות ביפו הוא פרויקט "נוגה 1"  של חברת "יוסי אברהמי" המציע דירות אינטימיות ומיוחדות עם מפרט מפנק במיוחד בגדלים שונים: החל מ-2 חדרים ועד לפנטהאוז של 4 חד', במחיר של החל מ- מ-3,290,000 ₪.

ניתן למצוא ביפו גם אזורים עם דירות פחות יקרות  אך במצב סביר בהחלט. דירות אלו שמחכות לרוב לפרויקטים של התחדשות עירונית בין אם תמ"א 38 או פינוי בינוי מוצעות במחירים מפתיעים יחסית אך לעיתים יסבלו מרעש של עבודות הרכבת או בעיות אחרות. כמובן שמבחינת תשואה על השקעה, הן עדיין יכולות לספק שכ"ד גבוה יחסית לאזורים אחרים בעיר.

 

עוד פרויקטים של התחדשות עירונית ביפו

 

ביפו תוכלו למצוא לא מעט פרויקטים חדשים, המפוזרים החל מרחוב טולוז ועד לרחוב הצדף. פרויקטים אלו ברובם נעים במחירים של בין 2 מיליון שקלים ועד שמונה מיליון שקלים, חלק מהמחיר כולל בתוכו אבזור ברמה גבוה ונקבע גם על פי הביקוש הנדלנ"י האזורי. התקדמות פרויקט הרכבת הקלה בשנים הקרובות, כמו גם פרויקטים רבים של פינוי ובינוי ותמ"א יביאו לפריחה מחודשת של שכונות שלמות וסביר להניח שנראה עוד עליות מחירים בדירות השונות ביפו.

 

תוכלו להתעניין גם במאמרים הבאים:

חברת בנייה

דירות למכירה רמת אביב

דירות חדשות למכירה בצפון תל אביב

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!