מידע מקצועי ומאמרים

דירה חדשה בחיפה

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי העיר חיפה נמצאת בתנופה, לא רק שהעיר חיפה נחשבת לעיר עם כמות גדולה של שטחים ירוקים אל מול כמות שטחי הבנייה, העיר מציעה יתרונות רבים נוספים לתושביה כמו חופי הים היפיפיים והפארקים הירוקים, מרכזי היי-טק המספקים תעסוקה לתושבי העיר. חיפה הדביקה את הפערים הן מבחינת נדל"ן והן
מבחינת אזורי תעסוקה וכפי הנראה זו רק ההתחלה וזה הזמן הנכון ביותר לרכוש דירה חדשה בחיפה.

פיתוח העיר והנדל"ן בחיפה

אחת הסיבות העיקריות אשר הובילו את העיר חיפה להתפתחות הניכרת ונהירה של אוכלוסייה רבה לעיר, הן מנהרות הכרמל- זהו פרויקט יחידי בסוגו בארץ שצמצם את עומסי התנועה באופן ניכר ומקל באופן משמעותי את הכניסה והיציאה מהעיר. בעקבות פיתוח הציר המרכזי הנ"ל התרחבו בהתאם גם אזורי ההייטק, מרכזי הקניות ומתחמי הבילויים לצעירים כגון ציר מוריה ואזורי העיר והנמל. הטכניון הממוקם בלב העיר סוחף אוכלוסייה נאורה ומתקדמת הרוכשת דירות חדשות בחיפה, ואם לא די בכך בתחילת שנת 2011 הוכתרה חיפה כיעד ההשקעה הטוב ביותר על ידי המגזין העולמי "מונוקול".

מחפשים דירה חדשה באזור מגורים נוח ומתקדם, אשר מצד אחד קרוב לאזורי תעסוקה מרכזי קניות בתי ספר וגנים, ומצד שני אתם רוצים את השקט, את הנוף המדהים שישתקף מחלון ביתכם, חשבתם שאי אפשר לשלב בין השניים? פרויקט בניה צריך להתאים במאה האחוזים לצרכים המשתנים של האוכלוסייה, גישות למרכזים קהילתיים, מרכזיים מסחריים, פארקים, כל זאת ועוד צריך להתאים לחזון פיתוח הארץ המעודד בנייה ירוקה שמטרתה לייצור סביבת מגורים מושלמת עבורך תוך הימנעות מפגיעה במשאבי הטבע, חשבתם על דירות חדשות בחיפה – חשבתם על בנייה ירוקה- חשבתם על יוסי אברהמי. חברת בניה יוסי אברהמי, חברת הנדל"ן מהמובילות במשק הישראלי עם ניסיון של מעל 30 שנה בבניה של למעלה מ 2000 יחידות מגורים ומאות פרויקטים של תשתיות ופיתוח. בניית הפרויקטים מאופיינת בתכנון אדריכלי חדשני, בבניה ירוקה עם דגש על איכות ועל מיקום, הפרמטר המשפיע ביותר על איכות החיים בדירות החדשות בחיפה. אפילו מגיעים לשם משלוחי פרחים פתח תקווה.

חושבים ירוק חושבים טורקיז – דירה חדשה חיפה

חברת יוסי אברהמי ממשיכה את ההצלחה בבניית פרויקטים באזור המיוחד ביותר בחיפה, בלב שכונה מתקדמת במורדות הכרמל, מזמינה אתכם לחוויית מגורים מיוחדת במינה בסטנדרטים גבוהים ובאווירה שונה ומיוחדת, הקרובה לכל מקום ומרוחקת מכל הרעש. זה הזמן לרכוש דירה חדשה עם נוף לים, דירה הממוקמת באזור המוקף פארקים, בקרבת מתחמים קהילתיים ומרכזי קניות, ועם זאת דירה באזור שבו תוכלו ליהנות מהשקט והשלווה. פרויקט טורקיז נותן לכם את המענה לכל מה שחיפשתם- פרויקט חדש הממוקם במערב חיפה, במורדות הכרמל, בלב שכונה מתקדמת עם חזון של פיתוח ועתידנות. שלושת מתחמי הפרויקט (קלאסיק, בוטיק, וי.אי.פי) ממוקמים במורדות הכרמל. למידע נוסף על מפרט הדירה ועל אפשרויות מימון, מלאו את הפרטים שלכם בדף יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם במהירות האפשרית.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!