מידע מקצועי ומאמרים

דירות חדשות בחיפה

לרגע תעצמו את העיניים ותחשבו על המקום הבטוח ביותר, המקום שמממלא אתכם, המקום בו אתם מחדשים את האנרגיות שלכם, המקום אשר מעניק לכם את כל הביטחון- הוא לא אחר מהבית שלכם, אז למה שלא תחשבו על מגורים באווירה שונה שתשפר את איכות חייכם. עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לשדרג את איכות החיים ולרכוש דירות חדשות בחיפה.

 

כל מה שצריך כדי להרגיש טוב בעיר

כשאנו מדמיינים את הסביבה של הבית שלנו, אנו מחפשים שלמות- גם מבחינת מפרט הדירה, אנו רוצים לגור בדירה מודרנית, מרווחת ומעוצבת בצורה המודרנית ביותר המאפיינת את המאה הנוכחית בה אנו חיים, ועם זאת אנו רוצים גם ליהנות מהסביבה, להיות קרובים למרכזי תרבות ופנאי ונגישות למקומות תעסוקה– במילים אחרות אנחנו מחפשים את הדירה הטובה ביותר במיקום הטוב ביותר- אתם מחפשים פרויקט חדש ואיכותי.

 

לחיות את החלום פרויקט העתיד של דירות חדשות חיפה

אתה יכול להפסיק לדמיין, עכשיו החלום הזה יכול להתגשם , הוא כאן ובמרחק נגיעה – פרויקט טורקיז הינו פרויקט דירות חדשות בחיפה מגדיר מחדש את המילה איכות ויוקרה, פרויקט הממוקם בלב שכונה מפותחת בקרבה לאזורי תעסוקה, מרכזי בילוי ופנאי, עם גישה לצירי תחבורה ראשיים ולתחנת הרכבת חוף הכרמל, מיקום אסטרטגי הוא מאפיין הבנייה של חברת יוסי אברהמי.

פרויקט טורקיז הממוקם בחיפה מערב כולל שלושה מתחמים המגדירים מחדש את המילה איכות ויוקרה, בכל אחד מהמתחמים תוכלו ליהנות מחדרי כושר, חדרי דיירים, שטחים ציבוריים בעיצוב אדריכלי מפואר. בכל דירה מפרט עשיר הכולל מערכות פיקוד מרכזיות על התאורה, מיזוג האוויר ותריסים חשמליים, מטבחים איכותיים וחפוי של מיטב המותגים, ולא די בכך רוב מרפסות השמש ממוקמות עם חזית פתוחה לחופי הים המרהיבים של העיר חיפה.

זה לא סוד שחיפה התעוררה מתרדמת, העיר חיפה נמצאת בתנופה שמתעצמת ועולה, יותר מקומות תעסוקה, תחבורה טובה יותר, נגישות טובה יותר בזכות פרויקט מנהרות הכרמל, התיירות עולה ועולה ועם זאת לצד בניית פרויקטים של דירות, ישנו גף ענף של נדל"ן מסחרי אשר צומח במהירות. זה בדיוק הזמן שלכם לרכוש דירות חדשות בחיפה כי יש משהו מרגש יותר מאשר להיות חלק מדבר כה גדול, עתה יש לכם הזדמנות פז להיות חלק מעתידה של העיר חיפה.

רוצה לשנות את איכות החיים

בחרנו לשדרג את איכות החיים בדירה חדשה בחיפה בחרנו לגור במקום המבוקש ביותר בעיר, בחרנו להיות חלק מדבר כה גדול בעיר שמשנה את פניה, ולהתחיל להתרגל לאווירה שחלמת עלייה
עכשיו הזמן ליצור קשר ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי בדרך להגשמת החלום.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!