מידע מקצועי ומאמרים

מגמות בשוק הנדל"ן באילת

העיר אילת עברה בשנה האחרונה המון שינויים: הסופה הגדולה בחורף אשר פגעה בחלק מאזורי הבילוי בחופים, מגפת הקורונה שהביאה לעלייה באחוזי האבטלה בעיר ועוד. יחד עם זאת העיר אילת מסתמנת על ידי לא מעט מומחי נדל"ן כפנינת השקעה הבאה של ישראל, ואלו לא נשענים על התאוששות התיירות או על הפטור ממע"מ, אלא מתנופת התכנון והבנייה ומהתכניות אשר קורמות עור וגידים בעיר הקסומה. ברחבי העיר ניתן לראות לא מעט מנופים ואתרי בנייה המקדמים הזדמנויות רכישה עבור משקיעים חדשים, לצד אישורים לפרויקטים נוספים שייצבו את העיר כעיר תיירות בינלאומית.

 

תשתיות משודרגות

 

אחד המרכיבים בחוויית מגורים מוצלחת, פרט למיקום הנכס, הוא איכות התשתיות הסביבתיות: בתי ספר, כבישים, נמלי תעופה ועוד. אילת משופעת בתשתיות חדשות ששודרגו ושיפרו דרמטית את איכות המחיים של תשובי העיר.  יצירת הסטנדרט החדש של התשתיות גם מביא לעליית ערך הנכסים באזור.

 

המגמה של השוק באילת- כלפי מעלה

 

בשנת 2011 יכולתם לקנות דירה בעיר אילת במחיר של כ-800 אלף שקלים, כאשר ממוצע המחירים בישראל כולה עמד על עלות של כ-1,100,000 שקלים לדירה. עם זאת, נראה כי מגמת העלייה במחירי הדירות בעיר אינה עוצרת, כאשר ב-2019 המחיר הממוצע לדירה באילת עמד על כ-1,200,000 שקלים. גם שנת הקורונה, שהייתה מאתגרת במיוחד, לא הצליחה לעצור מגמה זו ולמרות ירידה מסוימת במהלך 2020 נראה כי המחיר הממוצע דוהר אל כיוון ה-1,400,000 שקלים וייתכן כי עד סוף השנה אף ישבר שיא נוסף.

 

אילת- אל פני העתיד

 

מי שמבין לעומק את תנופת ההתפתחות בעיר, יודע כי היא אמורה להוסיף אליה עוד קרוב ל-6,000 יחידות נופש חדשות בעיר, כאשר במקביל מתרחבות שכונות מגורים נוספות ובכל רגע נתון ניתן למצוא עשרים עד שלושים פרויקטים בשלבי בניה שונים בעיר. גם רמת הבנייה בחלק מהפרויקטים הללו משקפת סטנדרט יוקרה שאינו מבייש אף מלון ואף עולה עליו. בתנאים הללו ניתן להבין מדוע יש מקום רב לאופטימיות.

 

תוכלו להתעניין גם במאמרים הבאים:

חברת בנייה

דירות למכירה באילת 2021

דירות למכירה באילת מקבלן

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!