מידע מקצועי ומאמרים

מה השתנה בשוק הנדל"ן בישראל בשנת 2022?

נראה כי השנה, במיוחד לאחר הבעיות בשוק ההון וגם בכל הקשור למטבעות דיגיטליים, משקיעים ישראלים בחרו להמשיך ולהשקיע בנדל"ן. מדובר בשוק שכמעט כל ישראלי מגלה בו עניין, גם אם אינו משקיע ישיר. השוק הישראלי משפיע בצורה ניכרת על חייהם של רוב הישראלים, בין אם אנו שוכרי דירות, משכירי דירות או בעלי נכס עם משכנתא, כולם מושפעים משינויים כאלו ואחרים החלים בשוק זה. לכן מומלץ להכיר את השינויים שעבר שוק הנדל"ן בישראל בשנת 2022, שינויים שלרובם השלכות משמעותיות על כולנו.

התחדשות עירונית – לחדש את הקיים

הנדל"ן בישראל מושפע לא אחת מקצב ההתחדשות העירונית, שכן ברוב הערים הגדולות כבר קיימים  פרויקטים גדולים ומשמעותיים, כמו גם בלא מעט מערי הפריפריה, אם כי בקצב מעט יותר איטי. הממשלה האחרונה הציעה סל תמריצים, הכולל לא רק יכולת קבלת החלטות מהירה יותר על ידי הוועדות המקומיות אלא גם תמריצים כל

כליים לטובת תהליכי התחדשות עירונית. חידוש מבנים ישנים מתקיים אמנם עשרות שנים בישראל, אך בשנים האחרונות מתאפשרת גם כניסה של לא מעט יזמים חדשים המאפשרים היצע רחב יותר של "מוציאים לפועל". מגמות אלו ככל הנראה יתקדמו גם אל תוך שנת 2023, בתקווה שנוכל לראות עוד פרויקטים מתחדשים גם בערי הפריפריה השונות. זו הזדמנות להכיר מקרוב את היוזמות ההתחדשות העירונית של חברת יוסי אברהמי, אם אינכם מכירים אותן עדיין.

בונים מציאות חדשה

מלבד הפרויקטים השונים של התחדשות עירונית, ניתן גם לשים לב כי לא מעט יישובים וערים שונות עושים שימוש באדמות לטובת בניית שכונות חדשות. החל מהעיר ראשון לציון ש"השתחררה" מבסיסי הבה"דים שעוברים אל הנגב וקיבלה רצועת חוף עצומה ועד לבנימינה, רמלה ורחובות וכן גם תל אביב. המגמה הזו ככל הנראה תימשך גם כן בעוד אזורים ברחבי הארץ, שכן היא תורמת ל שיתופי פעולה בין חברות. כיום הביקוש הגדול של פרויקטים להתחדשות עירונית לצד פרויקטים של חברות גדולות, קטנות ובינוניות ויחד עם בנייה בלא מעט אזורים חדשים, מקדם שיתופי פעולה נרחבים וכן בנייה במיקומים אטרקטיביים של החברות המובילות. מציאות זו מניבה לא מעט יתרונות, בין אם בהכרה מעמיקה של תחומים גאוגרפים שונים ועד עבודה אפקטיבית אל מול דיירי הבניינים. חברת יוסי אברהמי הצטיינה מהקמתה בבחירת המיקומים הטובים ביותר ויצירת ערך משמעותי לרוכשים בפרויקטים השונים שלה בישראל.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!