מידע מקצועי ומאמרים

הפרויקטים של יוסי אברהמי באזור המרכז

חברת הבנייה יוסי אברהמי, שלה וותק של מעל ל-40 שנה בבניית תשתיות ופרויקטים למגורים, מקדמת בשנים האחרונות פרויקטים בתחום התחדשות עירונית לצד בנייה חדשה, גם באזור מרכז הארץ וגם בדרום ובצפון. הפרויקטים של יוסי אברהמי מושתתים על ערכים של  בנייה עדכנית, ברת קיימא המבקשת להפוך את הדמיון למציאות של שלד ובטון. את אומנות הבנייה של חברת יוסי אברהמי אפשר למצוא במתחמי מגורים מפוארים, דירות בעיצוב אינטליגנטי  ובאזורים מבוקשים במיוחד.

 

ביפו המתחדשת

מול הים, על יד המושבה הגרמנית ובמרחק של פחות מ-5 קילומטרים מחוף הים, נבנה פרויקט "נוגה 1" בשדרות ירושלים 3 שביפו תל אביב. הפרויקט הוא חלק משלל הפרויקטים של יוסי אברהמי באזור המרכז, והוא מביא עימו בשורה לאזור יפו ולתושבי האזור, עם בנייה שיורדת לפרטי פרטים בכל פרמטר בחוויית המגורים. כי כשמדובר בפרויקטים של חברת יוסי אברהמי, אפשר להיות בטוחים כי איכות הבנייה תהיה מדוקדקת החל  משטחים ציבוריים מפנקים הכוללים חדר כושר, מחדר קולנוע, מועדון דיירים מפואר וכמובן לובי כניסה גבוה ומעוצב.

בפרויקטים של יוסי אברהמי באזור המרכז, וגם באזורים אחרים, העין לא יכולה להתעלם רק מאיכות מתחם המגורים והפסטיליס שנכללים עימו, אלא גם למפרטים המרשימים של הדירות עצמן: גודל הדירות בפרויקט "נוגה 1", 2  חדרים, 3 חדרים, 4 חדרים וכמובן פנטהאוז-דופלקס. בחדר המטבח ניתן לבחור בין מבחר דגמי שיש אבן קיסר, חיפויים למטבח במגוון דגמים שונים, וגם תנור בנוי במטבח. ואם מעיצוב המטבח קשה שלא להתלהב, בימינו אי אפשר שלא להתייחס גם לחשיבות הטכנולוגיה שבבנייה. כך למשל בכל דירה מותקנת מערכת בית חכם, כזו המאפשרת שליטה במגוון מערכות כמו חשמל ומיזוג אבל לא רק. אל אלו מצטרף גם הכנה למערכת קולנוע ביתית, אביזרי חשמל תוצרת "בטוצ'נו", חיבור תלת פאזי ומערכת אינטרקום צבעוני.

כמובן שכל אלו מצטרפים למיקום המעולה בשדרות ירושלים, כאשר דיירי הבניין ייהנו לא רק מקרבה לים, אלא גם לחיי פנאי התל אביביים, חנייה פרטית  ומרכז מסחרי שוקק, שם יוכלו להנות מקפה נהדר לפני קפיצה לים.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!