מידע מקצועי ומאמרים

שוק הנדל"ן ביפו

תל אביב היא עיר רב תרבותית ובה תוכלו למצוא מגוון רחב של אופנות ואזורים מדהימים לבילוי עם המשפחה או החברים בימי הקיץ החמימים. אין ספק שבאזור תל אביב אחד האזורים המושכים ביותר הוא אזור יפו: למרות הקשיים שנחוו באזור בתקופה האחרונה, היופי, ההיסטוריה והקרבה אל הים מאפשרים לו להתאושש במהירות ולחוות שגשוג מחודש, בעיקר בתחום הנדל"ן. ריבוי הפרויקטים החדשים באזור, שחלקם נמצא בהליכי בנייה של ממש וחלקם עוד ממתינים לאישורי בנייה שונים, מסמנים את השינוי שיחול באזור בשנים הקרובות. היצע הדירות באזור יפו רק ילך ויגדל בשנים הקרובות ויסייע לה להפוך לאחד האזורים האטרקטיביים של העיר תל אביב.

 

שכונת עג'מי

 

שכונת עג'מי היא שכונה די ותיקה בעיר יפו והיא הוקמה אי שם בשנות השלושים של המאה הקודמת. היא מאופיינת ברחובות צרים ובתים נמוכים, ובמרחק קצר אל הים ויציאה אל כבישים מהירים ואל הטיילת המבוקשת של העיר. מלבד העבר המפואר של השכונה, תוכלו למצוא בה כיום גם מגוון של דירות פאר שחלקן עברו פינוי ובינוי, חלקן רק שומרו או שופצו על מנת להתאים את הדירות לסטנדרטים עכשוויים. גם העתיד של השכונה נראה די מזהיר, ומלבד דירות היוקרה הרבות שנמצאות בבנייה, גם השלמת פרויקט הרכבת הקלה שתספק תחבורה מהירה ונוחה תשדרג מהותית את האזור כולו.

 

שדרות ירושלים ושוק הפשפשים

 

דירות היוקרה של השנים האחרונות באזור יפו אינן מוגבלות רק לשכונת עג'מי אלא נבנות ונמכרות גם בפרויקטים בשדרות ירושלים. למעשה, לא מעט מהבתים המיועדים להתחדשות עירונית "עומדים" ממש על קו הרכבת הקלה, מה שמזרז את כל תהליך ההתחדשות שהאזור עובר ואת השדרוג הכללי שלו. גם באזור שוק הפשפשים ניתן למצוא היצע יפה של דירות יוקרה ודירות חדשות בין הסמטאות אשר משקיפות אל הים.

 

מחירי הנדל"ן ביפו

 

ממוצע מחיר למטר רבוע בתל אביב נע סביב 55 אלף שקלים, ביפו לעומת זאת מחיר ממוצע למטר עומד על כ-35 אלף שקלים. כמובן שהמחירים משתנים ביחס לאיכות הבנייה ולמיקום, אך נראה כי למשקיעים המעוניינים בדירת החלומות שלהם או בנכס להשקעה באזור, יפו מהווה הזדמנות אדירה עם פוטנציאל השבחה יוצא דופן. בינתיים, מחירי הדירות באזור ממשיכים לעלות ונראה כי הביקוש לדירות ביפו אינו עוצר, מה שמזרז עוד יותר את רוכשי הדירות לסיים את העסקאות על הדירות שעדיין זמינות.

 

תוכלו להתעניין גם במאמרים הבאים:

חברת בנייה

דירות יוקרה למכירה בתל אביב

דירות למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!