מידע מקצועי ומאמרים

שוק הנדל"ן בתל אביב

תל אביב היא אחת מהערים המובילות במדינה בלא מעט פרמטרים, החל מקצב התחלות הבנייה, דרך היזמות המקומית ועד לתחום הקולינריה שנחשבים לפעילים מאוד ביחס לשאר הערים בישראל. ובהתאם לאופי הפעיל של עיר התרבות של ישראל- כך גם שוק הנדל"ן בעיר שמספק לא מעט הזדמנויות שוות לקנייה ולהשכרה.
שוק הנדל"ן בתל אביב מהווה חלק משמעותי מהעיר ובכל פינה שאליה תכנסו תוכלו למצוא אזור אחד לפחות ובו מתבצעת בנייה, שיפוץ או אפילו הריסה. תחום הבניה כל כך פעיל בעיר עד שהיא נחשבת לאחת מהערים המובילות בכל הקשור לפרויקטים של התחדשות עירונית בתל אביב, ותוכלו למצוא בה בקלות דירה להשקעה או למגורים.

 

התחדשות עירונית

 

העיר תל אביב נחשבת לפעילה מאוד בכל הקשור להתחדשות עירונית וכיום יש בה קרוב לאלף פרויקטים שונים, החל משלבי תכנון ועד לשלבי הבניה ובכל אזור שרק תשימו את האצבע שלכם. אך האזור שאכן עובר שינוי במהלך השנים האחרונות הוא לא אחר מדרום תל אביב, שם אושרו תכניות לפינוי בינוי של 315 יחידות דיור חדשות בשכונת נווה אליעזר ברחוב תקוע. ברחוב זה זכו בקול קורא חברת "יוסי אברהמי" וחברת "אלמוגים" שכבר פועלות שנים רבות בתחום הפינוי ובינוי, כאשר הפרויקטים אמורים להחליף את בנייני הרכבת הישנים בארבעה בניינים בסטנדרטים עדכנים וחדישים שיהיו בעלי 8 קומות ועוד מגדל מגורים בן 25 דירות.

 

דירות יד שניה ופרויקטים חדשים

 

בכל הקשור לפרויקטים חדשים בתל אביב אתם בהחלט נמצאים בעיר הנכונה, רובם הגדול של הפרויקטים בעיר הינם חלק מפרויקטים של התחדשות עירונית. את הדירות תוכלו למצוא מרחוב פייבל 5 שבמרכז העיר ועד רחוב דבורה הנביאה 13 שבצפון העיר – פרויקט שאמור להחליף בניין אשר מיועד להריסה באחד חדש לגמרי. מלאי הדירות בשוק היד שנייה אף גדול יותר, כאשר ממוצע מחירי הדירות משתנה בצורה קיצונית על פי המיקום של הדירה. ישנם אזורים בהם מחירו של מטר רבוע בממוצע עומד על 50 אלף שקלים. מחירי הדירות נעים בין 1.7 עד ל 3.5 מיליון שקלים ותוכלו למצוא גם דירות במחירים גבוהים יותר. מחירי הדירות שיבנו כחלק מפרויקט ההתחדשות העירונית, ינועו כנראה בין 2.3 מיליון שקלים לעד 5.7 מיליון שקלים כאשר המחיר תלוי בכמות חדרים, המיקום וכו.

 

תוכלו להתעניין גם במאמרים הבאים:

חברת בנייה

דירות למכירה רמת אביב

דירות יוקרה ביפו

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!