מידע מקצועי ומאמרים

שכונות יוקרה באילת

אילת- עיר התיירות, השמש והים הנצחית של ישראל. העיר שחווה בשנים האחרונות פריחה מחודשת ונמצאת בתנופת בנייה יוצאת דופן. שטחים רבים פונו בעיר- החל מאזור שדה התעופה שנסגר לא מזמן ועד לאזורים דרומיים יותר של העיר, לטובת בניית פרויקטים חדשים למגורים. שוק הדיור של אילת מתנהג אחרת משוק הדיור באזור המרכז או תל אביב, ומכיל כיום כמות פרויקטים עצומה ביחס לגודלה של העיר- עם קרוב ל-25 פרויקטים הנבנים בו זמנית. פרויקטים אלו מכוונים הן למשקיעים והן למשפחות ויחידים המעוניינים להגר אל העיר. חלק מהפרויקטים הללו מוגדרים פרויקטי יוקרה עם דירות ברמת גימור גבוהה במיוחד.

 

מגדלי יוקרה במרכז העיר

 

אתם קמים בבוקר והשמש מבצבצת דרך הווילון, הרוח של הים נכנסת ללטף את הפנים שלכם הישר מהמרפסת ואתם מתעוררים יחד עם שאון הגלים הנשברים באיטיות אל החוף. הצלחתם לדמיין את זה? האמת שהחוויה הזו קרובה מתמיד לבעלים העתידיים של דירות הנמצאות באילת ומהוות את גולת הכותרת של הבנייה היוקרתית  בעיר: פרויקט  sea side של חברת יוסי אברהמי מגדיר מחדש את המושג 'יוקרה' בעיר אילת, לצד פרויקטים נוספים במרכז העיר ובדרומה. בפרויקטים אלו תוכלו להנות מדירת יוקרה עם מרפסת שמש מפנקת ומפרט מושקע ויוקרתי. כמובן שלחברת יוסי אברהמי פרויקטי יוקרה נוספים בעיר כפי שניתן לראות בעמוד הפרויקטים באתר. פרויקט נוסף שנבנה במרכז העיר על ידי חברה אחרת הוא פרויקט נווה דקלים של חברת נווה ים וסוף הכולל עשרה בניינים במרכז העיר ועד דירות בגדלים שונים ומכיל גם הוא דירות יוקרה עם מפרטים מושקעים, כניסה מפוארת ויוקרתית, חנייה, מעלית ועוד.

 

דירות גן ושכונות יוקרתיות חדשות בעיר אילת

 

הדירות החדשות בעיר לא נבנות רק במגדלים, אלא גם בבתים צמודי קרקע, הנבנים בתוך שכונות יוקרה חדשות ומכילים מפרט עשיר ונוף מרהיב. בשכונות החדשות שנבנות כיום באילת ניתן למצוא את שיא של השקעה בכל הקשור לתכנון ותשתיות עבור התושבים העתידיים של העיר. בכל הקשור לדירות גן ודירות גג הנבנות בשכונות המאופיינות בתשתיות חדשניות ומוסדות מושקעים עבור התושבים העתידיים. בין אם בחרתם לרכוש דירת פנטהאוז בבניין יוקרתי באילת או דירת גן – מומלץ להגיע ולהתרשם מהפרויקטים החדשים בעיר.

תוכלו להתעניין גם במאמרים הבאים:

חברת בנייה

דירות למכירה באילת מקבלן

דירות למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!