מידע מקצועי ומאמרים

תנופת הבנייה של חברת יוסי אברהמי

מעט מאוד חברות בנייה בארץ הצליחו להפוך חלקים רבים בישראל, מאזורי דיור סטנדרטיים לאזורים אקסקלוסיביים. אחת מחברות הבניין שכן הצליחה לעשות זאת, היא ללא ספק חברת הבנייה"יוסי אברהמי" שמצליחה לא רק לשווק דירות יוקרה אלא להעלות את כל סטנדרט הבניה בארץ.. הפרויקטים של חברת יוסי אברהמי ממוקמים באזורים מבוקשים במיוחד. אז אם גם לכם בנייה איכותית היא לא מילה גסה ואל אזור המגורים שלכם אתם לא מגיעים לפני בדיקה קפדנית, ככל הנראה אתם יותר ממתאימים להיות לקוחות של חברת הבנייה "יוסי אברהמי".

 

בנייה איכותית וירוקה

ככל שהשנים עוברות, המדע מעיד על השינויים האקלימים בכדוה"א, ועל הצורך בבנייה ירוקה ומתחשבת, וחברת הבנייה  יוסי אברהמי היא מהראשונות להתעדכן בתחום. החברה שמבקשת לא רק לשמור על איכות הסביבה, אלא גם על איכות הבנייה, מצליח לעשות זאת בשילוב טכנולוגיה ואדריכלות בבנייה שלה: אחת הדוגמאות לכך היא בנייה אנכית של גגות, דבר המאפשר ניצול אנרגיה אפקטיבי ביותר ומניעת בזבוז מקורות חשמל מיותרים.

בפרויקטים העכשוויים של "יוסי אברהמי", מתקיים חיבור ישיר בין ההתפתחות הטכנולוגית לבין בנייה עכשווית. כך למשל שימוש בטכנולוגיית AR מאפשרת לאדריכלי הפרויקט לפעול באופן כמעט מוחשי, החל מתכנון קפדני ועד להשלמת הלבנה האחרונה. שימוש בטכנולוגיה זו מאפשר גם ללקוחות לראות את הבית העתידי שלהם בצורה מוחשית לגמרי.

 

פרויקטים בלב ישראל

חברת הבנייה "יוסי אברהמי" מצליחה להביא בשורה אדירה לכל אזור אליו היא מגיעה בארץ, בין אם מדובר בקומפלקסים מפנקים במיוחד ועד לדירות מגורים מעוצבות בסטנדרטיים הכי גבוהים. אחד הפרויקטים העכשוויים שמשווקת החברה הוא פרויקט "נוגה 1". הפרויקט שממוקם ברחוב שדרות ירושלים 3 בעיר תל אביב, יציע לדיירים אזור מסחרי מפנק יחד עם חדרי אופניים, חנייה תת קרקעית ומרפסות שמש מעוצבות.

לצד פרויקט נוגה  המרהיב, בו ניתן למצוא דירות 3, 4 חדרים ופנטהאוזים מפקנים, ישנם עוד פרויקטים של "יוסי אברהמי" במרכז הארץ כמו פרויקט "עדן" שבירושלים. הפרויקט שבעיר הקודש מבקש לשלב בין ציונות, מסורת יהודית וטכנולוגיה של המאה העשרים ואחת. הפרויקט ממוקם ברחוב  הלל בירושלים ויחליף את מלון "עדן" המיתולוגי.

פרויקט "עדן" נחשב לבין הפרויקטים הנוצצים באזור ירושלים, כשמפרט הבניין יכלול לובי כניסה מפואר יחד עם לאונג' עסקי, חדר כושר, ספריה ואפילו מקווה לגברים! כל אלו ועוד פסיליטיז אחרים יצטרפו לאבטחה לאורך כל שעות היממה בבניין, לשיש ייחודי לדירות הבתים ומרפסות מפנקות. בפרויקט "עדן" ניתן למצוא דירות בין 2 עד 5 חדרים וכמובן פנטהאוזים מרווחים.

 

פרויקטים בדרום הארץ

לצד הפרויקטים המפוארים שבונה חברת "יוסי אברהמי" באזור המרכז, קיים מבחר רחב של אפשרויות מגורים שמעניקה החברה בדרום בכלל ובפרט באילת. לא ניתן להתעלם מאחד הפרויקטים המעניינים שבונה החברה בעיר אילת: הפרויקט שנקרא על שם אחת הערים היפות באיטליה – ונציה, וימוקם על שפת הלגונה המזרחית. פרויקט ונציה יכלול מתחם מגורים מפנק לכלל הדיירים, לובאים אקסקלוסיביים, שטחי מסחר רחבים וכמובן בריכת שחייה פרטית!

בפרויקט ניתן יהיה  בין דירות 2 עד 5 חדרים, שבכל דירה ייהנו הדיירים ממרפסות מפנקות, מצלמת אינטרקום במעגל סגור, אביזרי חשמל באיכות גבוהה ואפילו דלתות פנים מעוצבות תוצרת פנדור. אל כל אלו יצטרפו עוד שורה של פינוקים וחידושים, שינועו החל מחדרי הרחצה, המטבח ועד למערכת המיזוג המשוכללת.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!