מידע מקצועי ומאמרים

דירות בחיפה

חיפה העיר השלישית בגודלה בישראל, עיר נמל המטרופולין של אזור הצפון שעד כה כונתה היפיפייה הנרדמת, מתעוררת לחיים, לאחר פתיחת מנהרות הכרמל, ציר מרכזי אשר הקל באופן משמעותי על עומסי התנועה בעיר, אותו ציר שהפך את חיפה כולה לנגישה יותר הביא לכך שהעיר חיפה תתעורר לחיים וזה הזמן בדיוק לרכוש דירות חדשות.
שנים נהגו לומר שבחיפה הולכים "לישון מוקדם" כמובן שבסטיגמה שדבקה בה שכחו להתייחס לטכניון ולאוניברסיטה, שכחו להתייחס לאלפי הסטודנטים הצעירים מלאי חיים שהביאו לפיתוח מקומות הבילוי והפנאי של חיפה.
עד כה רבים נהגו לרכוש דירות בחיפה להשקעה לאותם הסטודנטים- אבל לא עוד- חיפה עלתה על המפה, חיפה מתעוררת וזה הזמן שלכם להיות חלק מפרויקט מוביל של הצלחה.

דירות בחיפה בסטנדרט אחר- יוסי אברהמי מגיע לחיפה

חברת הבנייה יוסי אברהמי, אחת מחברות הנדל"ן המובילות בשוק עם ניסיון רב ביזום ובבנייה, החברה ידועה בפרויקטים מובילים בתל אביב, בנתניה ובאילת, חברה שהגדירה מחדש את סטנדרט מגורי היוקרה מגיעה עתה לשכונת חיפה מערב בפרויקט דירות בחיפה של פעם בחיים.

הצלחה המושתת על יסודות

בחברת יוסי אברהמי לא מתפשרים על שלושת היסודות הבסיסים: אמינות, מקצועיות ושירות. עובדי החברה מלווים את הלקוח לאורך כל התהליך של הרכישה משלב התכנון. כאשר המוטו המרכזי שלנו הוא יחס אישי וחם ובנייה ללא פשרות.
עכשיו הגיעה תורה של חיפה
לאחר בנייה של למעלה מ 2000 יחידות למגורים באזורים המבוקשים ביותר, עתה הגיעה תורה של חיפה ליהנות מפרויקט של יוסי אברהמי, פרויקט טורקיז הממוקם בלב שכונה מתקדמת, מציעה את האיכות שכל אחד ואחת מאיתנו דורשים כתנאי בסיסי לרכישת דירות בחיפה.

מה בפרויקט

בשכונה המבוקשת ביותר בחיפה במרחק קצר מהים במורדות הכרמל ממוקמים שלושה מתחמים טורקיז Classic , טורקיז Boutique וטורקיז VIP אשר מגדירים את המושג איכות חיים מחדש. כל מתחם הוא מגדל בן 17 קומות ו-4 בנייני בוטיק בני 7 קומות סביבו, במבנים מציעים דירות בנות 4 ו – 5 חדרים, פנטהאוזים ולופטים עם חזית לחופי הים.
מעבר לנופים המרהיבים הנשקפים מהבניינים כל דייר ודייר בדירות החדשות יוכל ליהנות מחדר כושר פרטי, מועדון דיירים, ופארקים שעוצבו בידי אדריכלי נוף מהמובלים, בכל דירה ודירה תוכלו ליהנות מעיצוב מודרני ומפרט טכני עשיר הנבחר בקפידה, החל מתריסים חשמליים ועד מערכות פיקוד מרכזיות לשליטה על מערכות שונות בבית, בכל דירה תוכלו ליהנות ממרפסת שמש מרווחת המשקיפה על הנופים המרהיבים של חופי חיפה ויערות הכרמל.
חיפה התעוררה ועכשיו הגיע זמנכם ליטול חלק באחד הפרויקטים המובלים של העיר- לפרטים נוספים על פרויקט טורקיז של חברת יוסי אברהמי השאירו את הפרטים ונציגנו יחזירו אליכם בהקדם.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!