Articles

תנופת הבנייה של חברת יוסי אברהמי

מעט מאוד חברות בנייה בארץ הצליחו להפוך חלקים רבים בישראל, מאזורי דיור סטנדרטיים לאזורים אקסקלוסיביים. אחת מחברות הבניין שכן הצליחה לעשות זאת, היא ללא ספק חברת הבנייה"יוסי אברהמי" שמצליחה לא רק לשווק דירות יוקרה אלא להעלות את כל סטנדרט הבניה בארץ.. הפרויקטים של חברת יוסי אברהמי ממוקמים באזורים מבוקשים במיוחד. אז אם גם לכם בנייה איכותית היא לא מילה גסה ואל אזור המגורים שלכם אתם לא מגיעים לפני בדיקה קפדנית, ככל הנראה אתם יותר ממתאימים להיות לקוחות של חברת הבנייה "יוסי אברהמי".

 

בנייה איכותית וירוקה

ככל שהשנים עוברות, המדע מעיד על השינויים האקלימים בכדוה"א, ועל הצורך בבנייה ירוקה ומתחשבת, וחברת הבנייה  יוסי אברהמי היא מהראשונות להתעדכן בתחום. החברה שמבקשת לא רק לשמור על איכות הסביבה, אלא גם על איכות הבנייה, מצליח לעשות זאת בשילוב טכנולוגיה ואדריכלות בבנייה שלה: אחת הדוגמאות לכך היא בנייה אנכית של גגות, דבר המאפשר ניצול אנרגיה אפקטיבי ביותר ומניעת בזבוז מקורות חשמל מיותרים.

בפרויקטים העכשוויים של "יוסי אברהמי", מתקיים חיבור ישיר בין ההתפתחות הטכנולוגית לבין בנייה עכשווית. כך למשל שימוש בטכנולוגיית AR מאפשרת לאדריכלי הפרויקט לפעול באופן כמעט מוחשי, החל מתכנון קפדני ועד להשלמת הלבנה האחרונה. שימוש בטכנולוגיה זו מאפשר גם ללקוחות לראות את הבית העתידי שלהם בצורה מוחשית לגמרי.

 

פרויקטים בלב ישראל

חברת הבנייה "יוסי אברהמי" מצליחה להביא בשורה אדירה לכל אזור אליו היא מגיעה בארץ, בין אם מדובר בקומפלקסים מפנקים במיוחד ועד לדירות מגורים מעוצבות בסטנדרטיים הכי גבוהים. אחד הפרויקטים העכשוויים שמשווקת החברה הוא פרויקט "נוגה 1". הפרויקט שממוקם ברחוב שדרות ירושלים 3 בעיר תל אביב, יציע לדיירים אזור מסחרי מפנק יחד עם חדרי אופניים, חנייה תת קרקעית ומרפסות שמש מעוצבות.

לצד פרויקט נוגה  המרהיב, בו ניתן למצוא דירות 3, 4 חדרים ופנטהאוזים מפקנים, ישנם עוד פרויקטים של "יוסי אברהמי" במרכז הארץ כמו פרויקט "עדן" שבירושלים. הפרויקט שבעיר הקודש מבקש לשלב בין ציונות, מסורת יהודית וטכנולוגיה של המאה העשרים ואחת. הפרויקט ממוקם ברחוב  הלל בירושלים ויחליף את מלון "עדן" המיתולוגי.

פרויקט "עדן" נחשב לבין הפרויקטים הנוצצים באזור ירושלים, כשמפרט הבניין יכלול לובי כניסה מפואר יחד עם לאונג' עסקי, חדר כושר, ספריה ואפילו מקווה לגברים! כל אלו ועוד פסיליטיז אחרים יצטרפו לאבטחה לאורך כל שעות היממה בבניין, לשיש ייחודי לדירות הבתים ומרפסות מפנקות. בפרויקט "עדן" ניתן למצוא דירות בין 2 עד 5 חדרים וכמובן פנטהאוזים מרווחים.

 

פרויקטים בדרום הארץ

לצד הפרויקטים המפוארים שבונה חברת "יוסי אברהמי" באזור המרכז, קיים מבחר רחב של אפשרויות מגורים שמעניקה החברה בדרום בכלל ובפרט באילת. לא ניתן להתעלם מאחד הפרויקטים המעניינים שבונה החברה בעיר אילת: הפרויקט שנקרא על שם אחת הערים היפות באיטליה – ונציה, וימוקם על שפת הלגונה המזרחית. פרויקט ונציה יכלול מתחם מגורים מפנק לכלל הדיירים, לובאים אקסקלוסיביים, שטחי מסחר רחבים וכמובן בריכת שחייה פרטית!

בפרויקט ניתן יהיה  בין דירות 2 עד 5 חדרים, שבכל דירה ייהנו הדיירים ממרפסות מפנקות, מצלמת אינטרקום במעגל סגור, אביזרי חשמל באיכות גבוהה ואפילו דלתות פנים מעוצבות תוצרת פנדור. אל כל אלו יצטרפו עוד שורה של פינוקים וחידושים, שינועו החל מחדרי הרחצה, המטבח ועד למערכת המיזוג המשוכללת.

עתיד של הפינוי בינוי באזור המרכז

רבות דובר על פרויקטים של פינוי בינוי באזור המרכז, החל מפרויקטים רבי קומות, בנייני בוטיק ועוד פרויקטים מסוגים שונים. גם בשנת 2024 מתקדמים פרויקטים של פינוי בינוי, בלא מעט ערים באזור המרכז ועתידים לשנות את פניהן, ערים כמו פתח תקווה, יפו, יבנה, גבעתיים ועוד.
אל כל עיר אמורים להתווסף בין עשרות עד למאה אלף תושבים, שחלקם יוכלו להנות מדירות גן, דירות סטודיו ואפילו ממתחמי מגורים מפנקים וחד פעמיים. אזור המרכז עדיין משנה את פניו על מנת לעמוד בקצב הביקוש, וגם ברגעים אלו נרקמים עוד ועוד פרויקטים חדשים.

 

 

עתידה להובילה – פתח תקווה

העיר פתח תקווה, הלא היא אם המושבות, כבר מזמן עברה את מחסום הבדיחה על העיר המשעממת שאין מה לעשות בה. בימים אלו היא בית לכ-300 מאות אלף תושבים, כשפעילות ההתחדשות העירונית בעיר מורגשות בצורה ערנית ועתידה להפוך את המושבה הוותיקה לעיר מתקדמת המתאימה למאה העשרים ואחת. פרויקט מוביל בתשתית העירונית, היא כמובן כניסתה של הרכבת הקלה לעיר עם לא פחות מ-8 תחנות של הקו האדום.

העיר פתח תקווה נהנית גם מלא מעט פרויקטים בסגנון פינוי בינוי במיקום טוב, בין צירי תנועה מרכזיים  בעלי נגישות מצוינת לתחבורה ציבורית ובתי ספר. פרויקט מפנק כזה עשוי לכלול בניין בן 9 קומות ו-26 דירות חדשות, 2 דירות פנטהאוז בנות 4 חדרים ודירות בנות 3-4 חדרים שכוללות גם מרפסת שמש.

מרכזית במרכז – פינוי בינוי תל אביב יפו

העיר תל אביב חווה שינוי עצום, החל מתוספת של הרכבת הקלה ועד לתנופת בנייה שחולשת מאזור יפו ועד אזור צפון העיר. כמעט כל אזור שודרג- החל מהתשתיות, אזורים קהילתיים ומבני מגורים שקידמו את העיר המרכזית בישראל מספר צעדים אל עבר המאה העשרים ואחת. וכמו בעבר גם העתיד של פינוי בינוי באזור המרכז, משתקף בעיר שפועלת 24/7- תל אביב. העיר נחשבת לאחת הערים המובילות במתן אישורי בנייה, ורק בשנת 2022 התווספו אל העיר 22,546 יחידות דיור חדשות!

הפרויקטים שנמצאים בבנייה בעיר מאופיינים בגישה נוחה לצירי תחבורה, מקומות בילוי, מוסדות חינוך ומקומות אטרקטיביים נוספים שהופכים את המעבר לעיר הגדולה למשתלם במיוחד. אחד מפרויקטי הדגל הוא פרויקט התחדשות עירונית ברחוב יפת בתל אביב המציע 273 יחידות דיור. את התכנית יזמו עיריית תל אביב וחברת הבת שלה, עזרה ובצרון, והחברה היזמית שנבחרה להוציא לפועל את התכנית על ידי התושבים היא קבוצת יוסי אברהמי.

במתחם קיימים כיום 7 מבנים בני 4 קומות הפונים לרחוב יפת. בכל בניין 12 יחידות דיור וסך הכל 84 יחידות דיור קיימות במתחם. התכנית מציעה הריסה של המבנים הקיימים והקמת מבנים חדישים ואיכותיים למגורים, הכוללים בסך הכל 246 דירות, בשילוב קומות תחתונות למסחר ושימושים ציבוריים. מתוך כלל הדירות, 21 דירות מיועדות לדיור בר השגה למשך 20 שנים.

למידע נוסף – https://yav.co.il/%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA/%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%AA%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91/ 

הפרויקטים של יוסי אברהמי באזור המרכז

חברת הבנייה יוסי אברהמי, שלה וותק של מעל ל-40 שנה בבניית תשתיות ופרויקטים למגורים, מקדמת בשנים האחרונות פרויקטים בתחום התחדשות עירונית לצד בנייה חדשה, גם באזור מרכז הארץ וגם בדרום ובצפון. הפרויקטים של יוסי אברהמי מושתתים על ערכים של  בנייה עדכנית, ברת קיימא המבקשת להפוך את הדמיון למציאות של שלד ובטון. את אומנות הבנייה של חברת יוסי אברהמי אפשר למצוא במתחמי מגורים מפוארים, דירות בעיצוב אינטליגנטי  ובאזורים מבוקשים במיוחד.

 

ביפו המתחדשת

מול הים, על יד המושבה הגרמנית ובמרחק של פחות מ-5 קילומטרים מחוף הים, נבנה פרויקט "נוגה 1" בשדרות ירושלים 3 שביפו תל אביב. הפרויקט הוא חלק משלל הפרויקטים של יוסי אברהמי באזור המרכז, והוא מביא עימו בשורה לאזור יפו ולתושבי האזור, עם בנייה שיורדת לפרטי פרטים בכל פרמטר בחוויית המגורים. כי כשמדובר בפרויקטים של חברת יוסי אברהמי, אפשר להיות בטוחים כי איכות הבנייה תהיה מדוקדקת החל  משטחים ציבוריים מפנקים הכוללים חדר כושר, מחדר קולנוע, מועדון דיירים מפואר וכמובן לובי כניסה גבוה ומעוצב.

בפרויקטים של יוסי אברהמי באזור המרכז, וגם באזורים אחרים, העין לא יכולה להתעלם רק מאיכות מתחם המגורים והפסטיליס שנכללים עימו, אלא גם למפרטים המרשימים של הדירות עצמן: גודל הדירות בפרויקט "נוגה 1", 2  חדרים, 3 חדרים, 4 חדרים וכמובן פנטהאוז-דופלקס. בחדר המטבח ניתן לבחור בין מבחר דגמי שיש אבן קיסר, חיפויים למטבח במגוון דגמים שונים, וגם תנור בנוי במטבח. ואם מעיצוב המטבח קשה שלא להתלהב, בימינו אי אפשר שלא להתייחס גם לחשיבות הטכנולוגיה שבבנייה. כך למשל בכל דירה מותקנת מערכת בית חכם, כזו המאפשרת שליטה במגוון מערכות כמו חשמל ומיזוג אבל לא רק. אל אלו מצטרף גם הכנה למערכת קולנוע ביתית, אביזרי חשמל תוצרת "בטוצ'נו", חיבור תלת פאזי ומערכת אינטרקום צבעוני.

כמובן שכל אלו מצטרפים למיקום המעולה בשדרות ירושלים, כאשר דיירי הבניין ייהנו לא רק מקרבה לים, אלא גם לחיי פנאי התל אביביים, חנייה פרטית  ומרכז מסחרי שוקק, שם יוכלו להנות מקפה נהדר לפני קפיצה לים.

חידושים בתחום הבנייה- לקראת שנת 2024

אנו עומדים בפתחו של עידן חדש, במהלכו תעשיית הבנייה הישראלית עוברת מסע טרנספורמטיבי, המונע על ידי חידושים המבטיחים להגדיר מחדש את עצם המרקם של הנופים העירוניים שלנו. שינויים אלו באים לידי ביטוי בדרכים שונות-החל מתכנון הבתים, וכלה בשימוש בטכנולוגיות שאמורות להעניק פתרונות מעולים ופורצי דרך -וזו רק ההתחלה. חלק לא קטן מהחידושים שקיימים כיום בתחום הבנייה בישראל, מצליחים אף לשלב בין חקלאות עירונית לבין בנייה מתחדשת.

חברת יוסי אברהמי מובילה את החדשנות בבנייה גם בשנת 2024 – מוזמנים לתאם פגישה עם נציגנו ולהכיר את הפרויקטים החדשניים שאנו מציעים.

 חומרי בנייה חכמים – בסיס למחר

במרדף אחר קיימות ויעילות, בשנת 2024 נוכל לראות שילוב של חומרי בנייה חכמים שאמורים לחולל מהפכה בדרך שבה אנו בונים: מבטון המתרפא מעצמו ומתקן סדקים אוטומטית ועד חומרי בידוד חדשניים המותאמים לשינויי טמפרטורה. חומרים אלו חורגים מכלל נורמות הבנייה הקונבנציונליות ומצליחים לרתום את כוחם של נתונים וטכנולוגיה, כאשר הם לא רק משפרים את העמידות של מבנים אלא גם תורמים ליעילות אנרגטית, תוך התאמה של המאמצים האדריכליים לעקרונות של עתיד ירוק יותר ובר קיימא.

הדפסת תלת מימד בבנייה – פיסול העתיד

הדפסת תלת מימד בבנייה היא טכנולוגיה שתגדיר מחדש את עצם המהות של התכנון והביצוע האדריכליים. בשנת 2024, הדפסת תלת ממד היא לא רק חידוש אלא פתרון מעשי המשמש ליצירת מבנים מורכבים וברי קיימא לצד דיוק שאין שני לו. החל מיצירת אב טיפוס מהיר ועד בנייה באתר של רכיבים מורכבים, כשלצד זאת האופציה לפרוץ את גבולות העיצוב תוך מזעור בזבוז החומר וזמן הבנייה. גישה זו תחדש את קווי הרקיע של ישראל, ותוליד מבנים המשלבים חזון אמנותי עם דיוק הנדסי.

יצירת גשר בין דמיון למציאות

כיום, הבנייה בישראל מורכבת גם מאימוץ כוחה של מציאות רבודה (AR)  כשאדריכלים חווים שינוי פרדיגמה בתהליך העיצוב. טכנולוגיית ה-  AR אינה מוגבלת עוד למושגים עתידניים: זהו כלי אינטגרלי המאפשר לאדריכלים לדמיין ולקיים אינטראקציה עם העיצובים שלהם בזמן אמת. מהערכות פרויקטים באתר ועד למצגות של לקוחות, טכנולוגיית AR מגשרת על הפער בין דמיון למציאות, מאפשרת לאדריכלים לקבל החלטות מושכלות שממממשות חזונות אדריכליים עוד לפני שהלבנה הראשונה הונחה.

גגות ירוקים וחקלאות אנכית – בניית קו רקיע בר קיימא

הקיימות תופסת את מרכז הבמה כאשר תעשיית הבנייה הישראלית מאמצת את הרעיון של גגות ירוקים וחקלאות אנכית. בשנת 2024, מבנים אינם עוד רק מבנים; הם מערכות אקולוגיות שתורמות לרווחה סביבתית. גגות ירוקים לא מספקים רק בידוד אלא גם תומכים במגוון הביולוגי ומפחיתים את איי החום העירוניים. במקביל, חקלאות אנכית המשולבת בעיצובי בניינים נותנת מענה לדאגות של ביטחון תזונתי תוך יצירת סביבות עירוניות הרמוניות המקיימות את עצמן. שילוב הרמוני זה של אדריכלות וטבע מכין את הבמה לעתיד מודע ועמיד יותר מבחינה אקולוגית.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!