מידע מקצועי ומאמרים

דירות חדשות ביפו

העיר תל אביב נחשבת למוקד משיכה ארצי, עבור סטודנטים, משפחות צעירות ואנשי תרבות ואקדמיה כשהיא מציעה שכונות עם קרבה לים ולמוסדות אקדמאיים – אבל לא רק. אך הייחודיות של העיר העברית הראשונה  איננה מתרכזת רק בחלק אחד של העיר, אלא מושטת על גבי אזורים שונים בעיר מחלקה הדרומי ועד לחלקה הצפוני. האזור היפואי, נחשב לאזור ספוג היסטורי ותרבות תוססת, והיה עד בשנים האחרונות לזינוק בפרויקטי מגורים חדשים המשלבים מודרניות עם המורשת העשירה של מיקום שובה לב. חיפוש אחר הפרויקטים החדשים והמלהיבים שהושלמו ביפו בשנת 2023, יוכל לתת תובנות בנוגע למספר החדרים הממוצע בדירות אלו ועוד פרטים חשובים. בין אם נבקש לרכוש דירה למגורים, דירה כהשקעה או סתם להכיר את סצנת הנדל"ן ביפו, בשורות הבאות ננסה לעשות סדר בין הפרויקטים החדשים ושאר התובנות.

למה דירות חדשות ביפו?

יפו מציעה מגוון רחב של שכונות בהן ניתן למצוא דירות חדשות, כל אחת עם אופי ומשיכה ייחודיים משלה. מאזור נמל יפו הציורי, עם נופי הים המדהימים והאווירה הסואנת שלו, ועד לסמטאותיו המעניינות של שוק הפשפשים, השופעים בגלריות אמנות, בוטיקים ותענוגות קולינריים, יש שפע של אפשרויות שיתאימו להעדפות וסגנונות חיים שונים. אזורים מבוקשים נוספים כוללים את השכונות עג'מי, נגה ומדרונות יפו המתחדשים, כולם מציעים שילוב של חיים מודרניים וקסם היסטורי.

פרויקט נוגה 1

כשמדובר בפרויקטים חדשים באזור יפו, אי אפשר להתעלם גם מהקרבה המעולה של אזורים רבים בעיר אל הטיילת בעיר, אל מתחם התחנה היוקרתי ולאזורי בילוי רבים אחרים בעיר. אחד הפרויקטים אשר מצליחים לשלב בתוכם את הקרבה, המודרניות והבנייה המחודשת יהיה ללא ספק פרויקט "נוגה 1".
הפרויקט אשר מוגדר כפרויקט יוקרה, ממוקם ברחוב שדרות ירושלים 1 ונהנה גם מקרבה אל הרכבת הקלה וחוף הים התיכון, ובתוכו ניתן למצוא דירות ממוצעות שבין 2 עד 4 חדרים, יחד עם חניון תת קרקעי לרווחת הדיירים, לובי כניסה מעוצב, חדרי אופנים, קומת מסחר ו-2 מעליות מרווחות.

החלל המרכזי בבניין יכלול בין היתר טרקלין עסקים מפנק, חדר כושר מרוהט וכמובן מועדון דיירים שיכלול בין היתר גם חדר קולנוע מרווח ומהנה. לצד החללים המשותפים והמעולים, בדירות שיוקמו בפרויקט נוגה 1 יוכלו הדיירים להנות מאביזרי חשמל באיכות גבוהה תוצרות "בוטצ'ינו", אינטרקום צבעוני במעגל סגור, חיבור חשמל תלת פאזי, מרפסת שמש עם מעקים מעוצבים ועיצוב ברמה גבוהה במיוחד.

לדירות חדשות ביפו של יוסי אברהמי לחצו כאן ->

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!