מידע מקצועי ומאמרים

פרויקטים חדשים באילת למגורים

העיר אילת נחשבת לאחת מהערים המתפתחות של השנים האחרונות, כשהיא מתפארת בתוכניות תשתית רחבות, החל מהטיילת ששינתה את פניה בעשור האחרון ועד לבנייני מגורים חדשים באזורים רבים ברחבי העיר. פרויקטים אלו שלא רק משתלבים בצורה כמעט טבעית לחלוטין עם התשתיות החדשות, ממוקמים באזורים מגוונים ברחבי העיר מה שהופך אותם לא רק להזדמנות חד פעמית אל א גם לחוויית מגורים משופרת בעיר הנופש הישראלית. כיאה לאופי מיקומן של הדירות, כך גם העיצובים הפנימיים, מס החדרים והאזורים המתחדשים אשר מעניקים אופי כמעט ייחודי לכל פרויקט מגורים, בין אם מתחדש ובין אם מוקם ממש כחדש לגמרי.

למידע על פרויקטים פופולריים באילת:

אילת – להרגיש בחול להישאר בישראל

אם אתם רוצים חווית מגורים באילת שלא נראתה כמותה בישראל – על המים. פרוייקט ייחודי על הלגונה המזרחית באילת אז ללא ספק האפשרות הראשונה והיחידה שלכם היא ונציה. אם בכל זאת תרצו אפשרות נוספת אז מוזמנים לבחון באתר אתר פרוייקט סי סייד (קישורים לשני הפרויקטים בהמשך.

אפשרויות נוספות: השכונה אשר עונה לשם עיר הכוכבים שבארצות הברית, הלא היא לוס אנג'לס וממוקמת במרחק הליכה מהים של אילת, מציעה פרויקט  HIGH VIEW של חברת "הייה גרופ", את אחד הפרויקטים הייחודים בעיר הנופש הישראלית עם ניחוח לגמרי של חו"ל. הפרויקט החדש למגורים שברחוב לוס אנג'לס שבעיר אילת, מביא עימו עיצוב אדריכלי חד פעמי והוא כולל שמונה קומות אשר כוללות דירות בנות 2,3 ו-4 חדרים. בבניין כמובן שיוכלו הדיירים להנות משירות אחמ"ים נוח ונעים, הכולל גם חניון תת קרקעי וקומת מסחר מפנקת. לחפש חניה? לחפש איפה לשתות קפה? כנראה שזאת לא הבעיה של תושבי הבניין שאמור לקום בשנת 2024.

כמו כן בין דירות הבניין יעוצבו באופן ייחודי ומוקפד, אשר יכלול אריחי פורצלן 80×80 כריצוף, ברזים תוצרת איטליה, דלתות פנים איכותיות, חלונות בזיגוג טריפלקס בטחוני ואפילו מערכת מיזוג מיני מרכזי. לצד המפרט המפנק, בחלק מהדירות ניתן יהיה להנות ממרפסות מפנקות, כמו הפנטהאוזים המצוינים אשר מתפרסים עד לכדי כ-170 מ"ר מפנק של מרפסת מרווחות ועוד שלושה חדרים.

יוקרתיות של עיר נופש

שני פרויקטים יוקרתיים שנמכרו כולם ואם כבר העלנו את עניין הנוחות, הפינוק שבפרויקט HIGH VIEW  אי אפשר להתעלם מאחד הפרויקטים המרהיבים של חברת "יוסי אברהמי" אשר עונה לשם " פארק ים VIP בוטיק" שבשכונת נווה שחמון. פרויקט המגורים החדש בעיר אילת, מביא עימו מנעד רחב של מפרטים מפנקים, כאלו אשר הופכו את המגורים בו לחוויה מפנקת ומהנה בצורה שעוד לא נראתה בישראל. הפרויקט שכולל שתי בניינים חדשים, וכ-14 דירות מרווחות ומפנקות. מרפסות הדירות יכללו מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית, כאשר לכל דירה קיימת מערכת אינטרקום צבעונית במעגל סגור, מערכת מיזוג אוויר, הכנה לאזעקה וכמובן דוד חימום סולארי.

אבל רגע, לא כאן נגמרים כל הפינוקים בדירות של פרויקט " פארק ים VIP בוטיק" ברחוב שד' התבלינים שש בשכונת שחמון,  אלא גם האפשרות להוסיף בריכת שחייה או ג'קוזי, גם בגינה וגם במרפסת הגג. כלל הפינוקים הללו עשויים בעיצוב אדריכלי קפדני, אשר מבקש להעניק ניצול שטח מקסימאלי בכל דירה.

כאמור פרויקטים אלו כבר אינם זמינים. אך מומלץ לבדוק את סי סייד או ונציה.

בין החידוש לעבר

האזור הדרומי של העיר אילת היה מזוהה תמיד עם שדה התעופה אשר נסגר בשנת 2019, רוקם עור ועצמות לכדי פרויקט מרהיב של חברת "שי פרץ". הפרויקט שאמור לכלול מתחם מגורים מהריב ולכלול מתחם אטרקציות, אזורי מסחר, שטחי תיירות ואפילו מלונות המתפרסים על גבי 300 דונמים. הפרויקט יכלול כ-168 יחידות דיור חדשות, החל מדירות 3 עד 4 ו-5 חדרים. כמו כן בין דירות אלו ניתן יהיה גם לרכוש דירות גן מרווחות במיוחד ופנטהאוזים מעולים הצופים אל הים. פרויקט שכזה מסמל את יכולת ההתחדשות של העיר אילת, בשיפור תשתיות, פיתוח עוד ועוד מרחבים תיירותיים ופנאי לתושבים ולמבקרים הרבים שמגיעים לעיר הנופש הישראלית.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!