מידע מקצועי ומאמרים

פרויקטים חדשים בכוכב הצפון

תנופת הבנייה בישראל הפכה בשנים האחרונות לאחת התופעות המדוברות ביותר כאשר אנו יכולים לראות מגוון רחב של חברות בנייה בכל רחבי הארץ שלוקחות חלק בתנופה האדירה הזו.
אחת הערים שנחשבת לפעילה במיוחד  בתחום זה היא העיר תל אביב, שבימים אלו מונה מעל לאלף פרויקטים שונים רק בתחום הבנייה והתחדשות עירונית. העיר מחולקת בצורה גסה ל-3 חלקים (דרום, מרכז וצפון) ובכל אחד מהם תוכלו למצוא לפחות פרויקט אחד חדש.
אז אם אתם מחפשים פרויקט חדש באזור צפון העיר, יתכן והגעתם אל המקום הנכון.

 

פילהרמונית

הפרויקט, שבנייתו מסתיימת בימים אלה, ממוקם ברחוב ש"י עגנון 28 בת"א, נבנה על ידי חברת יוסי אברהמי. מדובר על פרויקט יוקרה שכולל את כל הצרכים של דייר בעיר תל אביב: בפרויקט החדש תוכלו להנות מחדר כושר, חניה תת קרקעית, מתחם סגור עם שמירה במהלך כל שעות היממה, מתחם ספא ובריאות הכוללים גם בריכת שחייה ואפילו מרתף יינות. תמהיל הדירות המוצע בפרויקט כולל  דירות 3, 4 ו-5 חדרים, ובכל אחת מהדירות מותקנת מערכת בית חכם המאפשרת שליטה על תאורת הבית ומערכות החשמל, מרפסת שמש מפנקת ומרווחת ואפילו ברז במרפסת. בפרויקט, שבקרוב יחל להתאכלס, תעלה דירת 5 חדרים החל מ-6.999 מיליון שקלים.

 

פרויקטים מגוונים

בשורה נוספת בשוק הנדל"ן בצפון ת"א  הוא פרויקט חדש שאמור להיבנות בשכונה ואמור לספק קרוב ל-70 יחידות דיור ברות השגה אשר אמורות להיות מיועדות להשכרה בלבד ולטווח ארוך. הפרויקט יכלול בתוכו גם אזורי מסחר, אזורי פנאי ושירותים קהילתיים. הפרויקט שאושר רק בפברואר השנה, אמור להיות ממוקם במאיר יערי 17 ורחוב בילוייה מעז 8. הפרויקט הזה מצטרף לפרויקט שהושלם ונבנה לאחרונה ברחוב מאיר יערי, בניין בן 11 הקומות המספק דירות 3, 4, 5 ו-6 חדרים, ביניהם פנטהאוזים ודירות גן. הבניין מספק חללים מעוצבים ברמה גובה מאוד, שעוצבו על ידי "טיטו אדריכלים".

 

תוכלו להתעניין גם במאמרים הבאים:

חברת בנייה

דירות יוקרה למכירה בתל אביב

דירות למכירה באילת עם נוף לים

דירות בחיפה

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!