מידע מקצועי ומאמרים

פרויקטים של יוסי אברהמי בתחום הבנייה

ישנם לא מעט חברות בנייה המצליחות להשתלב בענף הבנייה הישראלית, בין אם בעבודות של התחדשות עירונית המתקיימות לכל רוחבה ואורכה של מדינת ישראל, ואם על ידי בניית מבני מגורים חדשים. אך מבין החברות הללו, מתבלטת בעיקר קבוצת "יוסי אברהמי", המציעה לא רק ניסיון של מעל ארבעים שנה, אלא גם ניסיון בתכנון ובנייה של מעל ששת אלפים יחידות דיור ברחבי הארץ. הדירות נבנות באזורים מבוקשים ואטרקטיביים, בין השאר ביפו, תל אביב, דרך הרצליה, רמת השרון ורמת גן, ועד לפרויקטים ייחודיים באזור הדרום וכמובן בעיר הנופש אילת.

פרויקטים של יוסי אברהמי באזור תל אביב והמרכז

אפשר לומר כי הפרויקטים של חברת יוסי אברהמי מגוונים, כך למשל הפרויקט הייחודי הממוקם ביפו ובסמוך למתחם התחנה – "נוגה 1" ברחוב שדרות ירושלים 3. פרויקט זה מציע בניין בן 10 קומות, אשר יכללו חללים משותפים לחדר כושר, חדר טרקלין וכמובן מועדון דיירים. תמהיל הדירות המגוון בפרויקט כולל דירות פנטהאוז מרווחות, דירות 3 ו-4 חדרים מעוצבות בקפידה ובעלות מפרט מפנק. פרויקט נוסף נבנה ברחוב גארי ברתיני 10-12, פרויקט  VIEW , הכולל  2 בניינים המהווים קומפלקס דירות ייחודי. מיקומו של הפרויקט מרכזי ביותר– בקרבת שכונת פלורנטין השוקקת, פארק החורשות, מוסדות חינוך ובסמיכות לצירי התנועה המרכזיים. אך הפרויקט מצטיין מעל לכל בדירות המרווחות שהוא כולל: נותרו דירות אחרונות למכירה- בנות 6 ו- 4 חדרים.

פרויקטים של יוסי אברהמי בדרום

הפרויקטים של יוסי אברהמי מובילים גם באזור הדרום ובאילת, כך למשל פרויקט התמרים 13, אשר ממוקם באזור מרכזי בלב

עיר התיירות אילת, ומציע בניין בן שמונה קומות ו-64 יחידות דיור חדשות במגוון גדלים. הפרויקט  מאופיין בבנייה איכותית, המשלבת גם מפרט טכני מפנק ועשיר לצד סמיכות אל אזורים מרכזיים בעיר אילת. פרויקט נוסף בעיר אילת הוא פרויקט "גולף גולד" המציע 34 דירות מעוצבות וייחודיות המשלבות מרפסות רחבות ידיים וכמובן אזור משותף מפנק לדיירים שיכלול בריכה, ספא וחדר כושר.

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!