מידע מקצועי ומאמרים

שכונות יוקרה בתל אביב

העיר תל אביב נחשבת לאחת הערים המבוקשות כיום בארץ, לא רק מכיוון שהיא עיר של תרבות, בילויים והיסטוריה, אלא גם בגלל תנופת הפיתוח חסרת התקדים המתרחשת כיום בעיר. החל מדרום העיר, יפו, מרכז העיר ועד אל האזורים הנחשבים ליחסית "חדשים" כמו צפון העיר, תוכלו להתרשם מבנייתן של מגוון דירות יוקרה שונות. אם אכן אתם מחפשים אחר דירות יוקרה בתל אביב, במאמר הזה ננסה לעשות לכם מעט סדר במחירים, המוצעים הפרויקטים החדשים.

 

כוכב הצפון

שכונת כוכב הצפון היא אזור חדש יחסית בצפון העיר, שנחשב קרוב אל מרכז העיר וזמן ההגעה ממנו עד לדרום העיר יכול לקחת בין עשר דקות עד רבע שעה. האזור נחשב גם כקרוב אל לא מעט מאזורי הבילוי המרכזיים כמו הנמל, חוף הים, הנמל ופארק הירקון. אחד הפרויקטים החדשים באזור כוכב הצפון הוא פרויקט "פילהרמונית": שני בניינים בני 12 קומות, שמציעים לדיירים את חווית המגורים היוקרתית ביותר. ממוצע המחירים למ"ר בשכונת כוכב הצפון עומד כיום על כ -44,000₪  ובעוד מחיר ממוצע של שכירות חודשית באזור צפון ת"א עומד על כ-6,500₪ , ובשכונת הצפון הוא עומד על כ-9,800₪.

 

פארק צמרת

השכונה שנמצאת ממש על יד כיכר המדינה ונחשבת לשכונה יוקרתית. אך עם זאת, המחיר הממוצע למ"ר בשכונה נמוך בכ-4,000₪ ביחס לשכונת כוכב הצפון. מחיר השכירות לעומת זאת, גבוה יותר משל כוכב הצפון ועומד על כ-10,000₪ בממוצע. רוב הדירות בשכונת היוקרה "פארק צמרת", הינם דירות בעלות אופי יוקרתי ומעוצבות על ידי אדריכלים בעלי שם עולמי. באזור תוכלו גם למצוא דירות יוקרה כדוגמת פנטהאוזים מפנקים, קוטג'ים מפוארים ועוד דירות יוקרה מפנקות.

 

מרכז העיר

במרכז העיר ישנם מספר פרויקטים יוקרתיים, המשלבים דירות לצד אזורי מסחר כמו קומפלקס "שרונה", "גינדי" ועוד. פרויקטים אלו, שבנייתם הסתיימה לאחרונה, מכילים לא מעט דירות הנחשבות כדירות יוקרה: החל מדירות הפנטהאוז המהודרות עם מרפסות שמש מפנקות ועד לחיפויים והעיצובים הייחודיים לאותם פרויקטים.

תוכלו להתעניין גם במאמרים הבאים:

חברת בנייה

דירות יוקרה למכירה בתל אביב

דירות למכירה באילת עם נוף לים

דירות בחיפה

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!