מידע מקצועי ומאמרים

שכונת שחמון אילת

העיר אילת היא עיר התיירות של ישראל, אליה מגיעים מדי שנה אלפי ישראלים ותיירים מכל רחבי העולם, שמבקשים לחוש מהיופי המדברי והחופים המדהימים של העיר. בתוכה ניתן גם למצוא מגוון רחב של אטרקציות, החל ממאכלי רחוב, מסעדות מעולות, מופעי תרבות ופסטיבלים רבים ולצידם גם מגוון נכסי נדל"ן שונים להשקעה ולקנייה.

העיר שחוותה בשנים האחרונות אתגרים רבים כגון הסופה הגדולה, הסגרים והשלכות נוספות של תקופת הקורונה, חוזרת אל קדמת הבמה דרך מגוון רחב של פרויקטים שונים ברחבי העיר. אחד מהאזורים הנחשקים בעיר הינו שכונת שחמון, שמלבד מיקומה השקט ניתן למצוא בה דירות קרקע מושלמות ובקרוב גם לא מעט פרויקטים חדשים. 

 

רוח של התחדשות בשכונת שחמון

 

העיר אילת חווה רוחות של שינוי שמתחזקות בתקופה האחרונה עם פרויקטים שונים אשר אמורים להיבנות בשנים הקרובות. הפרויקטים יבנו לאורכה של אילת – חל ממרכז העיר, שם פונה שדה התעופה הוותיק של העיר ועד לשכונה היוקרתית של העיר, שכונת שחמון- בה אושרו בשנה האחרונה מעל לעשרה פרויקטים חדשים הכוללים דירות קרקע לצד מתחמים שונים של דירות יוקרה בעלי סטנדרטים ברמות הגבוהות ביותר. השכונה מתוכננת לגדול בשנים הקרובות בתנופת בנייה עם 300 יחידות דיור חדשות בהשקעה כוללת של מעל ל-60 מיליון שקלים מה שיביא להעצמתה והתרחבותה כמו גם לגידול בסל והיקף השירותים הניתנים לתושבים.

 

יוקרה לאורך זמן

 

שכונת שחמון הופכת עם השנים לבעלת מאפיינים רבים של שכונה יוקרתית, בעיקר בשל איכות הבנייה שמאפיינת את האזור, דירוג בתי הספר האיכותיים שבה וכמובן המיקום המעולה למרגלות הרי העיר אילת. בנוסף לנתונים אלו גם מחירי הדירות בשכונה מצביעים על אופייה הייחודי, כאשר פערי המחירים של דירות בין שכונת שחמון לאזורים אחרים בעיר אילת נעים בהפרש של כ-200 אלף שקלים בממוצע בצורה קבועה ולאורך שנים. לא רק מחירי הדירות אלא גם שכר הדירה הממוצע: שכר הדירה בשכונה גבוה בכ-200 שקלים ובשכונת שחמון בלבד נמכרו מעל ל-300 יחידות דיור חדשות ודירות יד שנייה. נראה כי בשנים הקרובות שכונת שחמון, בדיוק כמו שאר העיר אילת, עומדת להמשיך במגמת הפריחה ולהציע מגוון דירות יוקרה מעולות. 

 

תוכלו להתעניין גם במאמרים הבאים:

חברת בנייה

דירות למכירה באילת מקבלן

דירות למכירה בצפון תל אביב ללא תיווך

הבטיחו לעצמכם איכות חיים מבית יוסי אברהמי!